logo

WYCIECZKA W GÓRY 16 - 17 VI 2008r

Aby dobrze zakończyć działalność chóru CARMEN w roku szkolnym 2007/2008 pani Joanna Ruchwa zorganizowała dla chórzystek dwudniową wycieczkę w góry, wzięliśmy ze sobą również część uczniów klas III, by ostatni raz pobyli razem z nami. Opiekę sprawowali: dwie Panie Asie (Pani Joanna Ruchwa i Pani Joanna Murek) oraz Pan Piotr Kopacz.

W pierwszym dniu wycieczki sprawdziliśmy kondycję uczestników, przeszliśmy bowiem 18 km trasą nad Morskie Oko. Pogoda nam dopisała, słoneczko opalało nasze buźki. Było warto się trochę pomęczyć, dla pięknych widoków ośnieżonych gór i malowniczego Morskiego Oka. W drodze czas umilał nam dowcipami i opowiadaniem o górach nasz Pan Przewodnik. Trasę pokonaliśmy w 5 godzin, Pan Przewodnik stwierdził, że jesteśmy dobrą pod względem kondycji i humoru grupą.
Po powrocie do autokaru pojechaliśmy do Pensjonatu Borowy w Białym Dunajcu na nocleg. Po zakwaterowaniu i zjedzeniu pysznej obiadokolacji rozpoczęliśmy wspólne śpiewanie, które przyciągało również ludzi z innych grup. Wyśpiewaliśmy wszystkie biesiadne szlagiery, miło spędzając wieczór.

Następnego dnia czekała nas rozrywka w Rabkolandzie, po drodze odwiedziliśmy jeszcze Krupówki w Zakopanym, gdzie postraszył nas trochę deszcz, ale gdy dojechaliśmy do Rabki, deszcz odszedł w siną dal i ustąpił miejsca słońcu.
W Rabkolandzie zabawie nie było końca, śmialiśmy się z naszych karykatur w lustrach w salonie śmiechu i wypróbowaliśmy wszystkie karuzele, no trzeba przyznać, że niektóre były naprawdę "odlotowe" ;) Niestety czas nie chciał się zatrzymać i trzeba było wracać do domu. Najchętniej zostalibyśmy dłużej, zwłaszcza uczniom trzecich klas nie spieszyło się do domu, czuli zbliżający się koniec roku szkolnego i czas rozłąki z nami.

foto i opracowanie: Joanna Ruchwa

tatry tatry tatry tatry tatry tatry
tatry; tatry tatry tatry tatry tatry